Niedziela - 17.03.2024 r. – V Niedziela Wielkiego Postu
07:30 Godzinki ku czci NMP
08:00 Za + Ojca Ernesta Szymaczek w 20 rocznicę śmierci, + matkę Erykę, dziadków: Matyldę i Józefa Szymaczek, Wiktorię i Donata Szczeponik, + Antoniego Bielesz, ++ Franciszka
i Helenę Szymaczek, Edytę Kruziel, + Urszulę Broja oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
11:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 70 rocznicy urodzin Jadwigi i Pawła Konopka, prosząc
o błogosławieństwo na kolejne lata.
14:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
Poniedziałek - 18.03.2024 r.
18:00 Za + męża Karola Spende, ++ z pokrewieństwa Spende, Milan oraz o zdrowie dla Gertrudy Spende.
Wtorek - 19.03.2024 r. – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
18:00 Msza św. zbiorowa:
1) Za + matkę Otylię Lubicką w 3. rocznicę śmierci, + ojca Henryka Lubickiego
w 22 rocznicę śmierci, + brata Kazimierza i ++ z rodzin Szeliga i Janik.
2) Za ++ rodziców Teodora i Karolinę Pasternok, + siostrę Rutę, ++ dziadków Gurowiec i Pasternok, za ++ z pokrewieństwa.
3) Za + Elfrydę Głogowską (Msza św. ofiarowana od sąsiadów).
4) Za + męża i ojca, ++ 2. synów, rodziców, teściów, ++ siostrę, brata, bratową,
6. szwagrów, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
5) Za + Krzysztofa Bem w 5. rocznicę śmierci, ++ rodziców Elżbietę i Henryka Kroker,
+ bratową Ewę i ++ z pokrewieństwa.
6) Za + męża i ojca Marka Śliwińskiego w rocznicę śmierci i wszystkich ++
z pokrewieństwa.
7) Za ++ rodziców Elżbietę i Eryka Grzeganek, + brata Grzegorza i ++ z pokrewieństwa. 8) Za + męża Józefa Kucharczyk, ++ rodziców, dziadków, + Arkadiusza Małota,
++ Wilhelminę i Emila Kucza, ++ z pokrewieństwa Kucharczyk-Opolka.
9) Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem NMP i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50. urodzin Dominiki z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.
10)Za + męża Józefa, + matkę Gertrudę , ++ teściów, dziadków i ++ z rodziny.
Środa - 20.03.2024 r.
18:00 Msza Święta szkolna: Za + Annę Janik (Msza św. ofiarowna od sąsiadów z ul. Szkolnej)
Czwartek - 21.03.2024 r.
08:00 Za + kuzyna Eugeniusz Szafranek, ++ rodziców Elżbietę i Longina, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiace.
Piątek - 22.03.2024 r.
18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Alicji Oliwii Herman, rodziców i rodziców chrzestnych prosząc o Boże błogosławieństwo i Boże prowadzenie w życiu.
Sobota - 23.03.2024 r.
18:00 Za + Teresę Wienchol w 4. rocznicę śmierci
Niedziela - 24.03.2024 r. – Niedziela Palmowa
07:30 Godzinki ku czci NMP
08:00 Za ++ Jacka i Marię Plichta, + męża Engelharda, ++ rodziców Marię i Jerzego Plichta, + siostrę Elżbietę, ++ szwagrów, dziadków i ++ z pokrewieństwa
11:00 W intencji parafian z procesją
- Roczek: Amelia Aplik -Chrzest: Agnieszka Klara Miczka
14:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym