Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

23.01.2022

 

 • Dziś zapraszam na godzinę 14:30 w ramach popołudniowego nabożeństwa na Koncert Kolęd w wykonaniu chóru „TRYL” pod dyrekcją p. Marii Garbal.

   

 • We wtorek przypada św. Nawrócenia św. Pawła, apostoła, które kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

   

 • W środę zapraszam wszystkie dzieci na Msze Świętą szkolną.

   

 • Składam Serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom, którzy w tym roku przyjęli odwiedziny duszpasterskie oraz tym, którzy uczestniczyli w Mszach Świętych Kolędowych. Z ofiar kolędowych udało się nam uzbierać 20450 zł, za co składam serdeczne Bóg Zapłać!

   

 • Na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” została umieszczona aktualna lista grobów, których status jest niewyjaśniony, bardzo proszę osoby zainteresowane losem tych grobów o kontakt z kancelarią parafialną. Chciałbym zakończyć już wszystkie sprawy formalne związane z inwentaryzacją cmentarza, wyjaśnić wszystkie niezgodności i mieć jasność co do wszystkich grobów, by raz zaprowadzony porządek mógł nam wszystkim służyć na długie lata.

   

 • Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego, w którym dziś m.in. artykuł o starości i jej problemach a także o tym dlaczego Kościół musi iść po młodzież.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Jadwigi, siedziba: Ziemięcice, Mikulczycka 16.