Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26.06.2022

 

 

 • Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze.

   

 • W środę będziemy obchodzić uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów naszej diecezji. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona w naszej katedrze o godzinie 18:00.

   

 • Środa to także Dzień Papieski Papieża Franciszka, pamiętajmy o tym w naszych modlitwach

   

 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od godziny 17:00, natomiast w sobotę o godzinie 8:00 Msza Święta w intencji czcicieli Różańca Świętego.

   

 • Od przyszłej niedzieli, przez cały lipiec i sierpień będzie obowiązywał wakacyjny porządek Mszy Świętych. W niedzielę nie będzie popołudniowego nabożeństwa,
  a w tygodniu Msze Święte w środę i czwartek o godzinie 8:00.

   

 • Urząd Gminy Zbrosławice przypomina, że właściciele nieruchomości do 30 czerwca muszą złożyć deklaracje Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Zgodnie z przepisami ustawy właściciele nieruchomości oraz zarządcy budynków i lokali zobowiązani są do złożenia deklaracji o źródłach spalania paliw. Termin na jej złożenie upływa już 30 czerwca 2022 r. Niezłożenie we wskazanym terminie deklaracji może skutkować karą grzywny. Deklaracje można złożyć przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej podanej w gazetkach (https://zone.gunb.gov.pl.) Istnieje także możliwość złożenia deklaracji w formie papierowej w urzędzie gminy.

   

 • Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego, w którym dziś m.in. rozpoczęcie wakacyjnego cyklu „Smaczna Polska” a także o potrzebie nowego modelu przekazywaniu Wiary przez rodziców.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Jadwigi, siedziba: Ziemięcice, Mikulczycka 16.